Gametwist Darmowe Twisty

autor:

Gametwist darmowe twisty to świetna sprawa! Dzięki nim nasza rozrywka praktycznie się nie kończy. Możemy grać do woli, ciesząc się z każdą chwilą spędzoną na takich klasykach jak na przykład Book of Ra czy Sizzling Hot.

Wiadomo, że w ówczesnym świecie nic nie ma za darmo. Za wszystko trzeba płacić, bo nikt nie rozdaje niczego za free. Jeśli łudzimy się, że coś dostaniemy tak o, po prostu, to jesteśmy albo głupi, albo naiwni. Albo też jedno i drugie. Tak mówią. Jednak to największa bzdura o jakiej słyszałam, przynajmniej w odniesieniu do gametwist, który wręcza nam darmowe Twisty. Wiem, bo sama to sprawdziłam i korzystam z tego każdego dnia.

Oczywiście nie jest tak, że gametwist darmowe twisty są dostępne przez dwadzieścia cztery godziny. Nie wygląda to w ten sposób, że stwierdzasz, że masz ochotę pograć, dzwonisz do supprortu i im to mówisz. Nie jest też tak, że skończyły Ci się punkty, więc piszesz żebrzącego maila do adminów, z nadzieją, że dadzą Ci kolejne, abyś mógł zagrać w swoją ulubioną grę planszową. Nie, tak to nie wygląda.

Aby rozpocząć grę najpierw trzeba się zarejestrować na portalu. Rejestracja ta jest banalnie łatwa i szybka. Wystarczy podać swój login, hasło oraz adres mailowy. Nic więcej. Na maila oczywiście dostajemy link aktywujący konto. Klikamy. Logujemy się i już czeka nas pierwszy prezent. Nasze konto zostaje wzbogacone o bonus powitalny. I to nie byle jaki. Na dzień dobry dostajemy aż pięć tysięcy Twistów! A to daje nam mnóstwo możliwości. Godziny spędzone na przykład w wirtualnym kasynie. Przy odrobinie szczęścia, szybko możemy pomnożyć punkty i zyskać jeszcze więcej możliwości i funduszy na tą wspaniałą rozrywkę!

Masz ochotę na więcej Twistów? Możesz podać więcej danych w swoim profilu. Takie podstawy jak imię, nazwisko i data urodzenia. Zajmie Ci to kilkanaście sekund a pomoże zasilić konto o kolejny tysiąc. Chyba warto, nie?

Gametwist darmowe twisty są również przyznawane za aktywność w grze. Jeśli poprawnie ukończysz przynajmniej jedną grę, otrzymujesz tysiąc Twistów dziennie. Można powiedzieć, że to takie kieszonkowe, za to, że jesteś na portalu i świetnie się bawisz!

Jeśli natomiast zależy Ci na większym bonusie, to możesz uzyskać całe dziesięć tysięcy Twistów organizując turniej w którym będą uczestniczyć użytkownicy portalu. To proste, o czym świadczyć mogą ilości turniejów rozgrywanych codziennie.

Natomiast jeśli nie chcesz bawić się w organizatora i gospodarza takich rozgrywek, sam możesz wystartować w turnieju założonym przez kogoś innego. Wtedy za wspięcie się na podium są nagrody, kolejno w zależności od miejsca: dziesięć, pięć i dwa i pół tysiąca Twistów! Układ idealny. Świetnie się bawisz i jeszcze dostajesz coś w zamian.

Jest tez opcja dla desperatów. Otóż jeśli na Twoim koncie jest mniej niż sto Twistów, wystarczy, że się zalogujesz i dostaniesz pięć stówek „jałmużny”, abyś mógł się odegrać i wzbogacić, bez wydawania pieniędzy.

Dlatego tak jak wspomniałam, niektórzy mówią, że nic nie ma za darmo. Jednak gametwist darmowe twisty to wyjątek, który potwierdza regułę.

opublikowano: 29/11/2012 8:48

Podziel się z innymiOdwiedź nasz profil na Google+

Zobacz nasz kanał na Youtube