Gametwist

autor:

Gametwist ma bardzo różne opinie, jak nie trudno się domyślić. Z resztą, jak na każdy temat, zawsze były, są i będą podzielone zdania. A wszystko dlatego, że jesteśmy różni. Każdy z nas jest inny. Ma inne wartości, priorytety. Każdy z nas lubi co innego, co innego go drażni, intryguje, śmieszy. Całe mnóstwo uczuć, emocji wywołują pozornie takie same rzeczy. Na jednego dane wydarzenie podziała tak, że zareaguje on płaczem i będzie chodził przybity przez cały tydzień. Kto inny w odpowiedzi na to samo, dostanie takiego ataku, że ledwo będzie on w stanie utrzymać się na nogach, nie potykając się, nie przewracając i nie turlając w spazmach śmiechu przez dwie godziny.

Tak to właśnie wygląda. Tacy są ludzie. Taki jest świat. I to dobrze. Przynajmniej nie jest nudno. Mając do czynienia z ludźmi, tak naprawdę nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć na sto procent, jak zareagują w danej sytuacji. Spodziewane reakcje mogą być niesamowicie rozbieżne. Totalnie odmienne, kontrastowe. I mimo iż nam, rzecz wydaje się oczywista, sprawa jest naturalna, to inni mogą wykazywać zupełnie skrajne emocje. Tak właśnie wygląda życie. I to jest piękne.

Dlatego nie ma co się dziwić, że gametwist ma również różne oceny. Mimo iż nam wydaje się, że gametwist, to chodzący ideał. Strona, na której każdy jest w stanie odnaleźć odpowiadającą sobie rozrywkę. Nie koniecznie musi tak być. Nie wszystkich się zadowoli w tej kwestii. Nie każdy odwiedzając portal będzie tak usatysfakcjonowany, jak mogłoby się nam wydawać. Nie tak szczęśliwy, jak moglibyśmy się tego spodziewać.

Nie ma szans stworzyć rzeczy, która zadowoliłaby każdego, bez wyjątku. Każdego z osobna i wszystkich razem. Po prostu nie ma takiej opcji! Dlatego też gametwist opinie są bardzo zróżnicowane. Jednakże, jak wszystko, można je podzielić na dwa obozy: za i przeciw.

Zwolennicy gametwist to z reguły Ci, którzy kochają grać. Uwielbiają ten rodzaj rozrywki. Gry wszelkiego rodzaju: karciane, planszowe, hazardowe. Nie wyobrażają sobie dnia bez partyjki Pokera lub przynajmniej jednego zakręcenia w Sizzling Hot. Takie osoby są wiernymi fanami gametwist. Niejednokrotnie przenieśli się na tą platformę, rezygnując z kasyn stacjonarnych. Po prostu dla wygody, bo tu jedyne czego potrzebują, to komputer i dostęp do Internetu.

Gametwist opinie negatywne, należą z kolei do tych, którzy albo nie mają Internetu. Albo nie do końca potrafią obsługiwać komputer. Albo po prostu nie lubią w nic grać. Wiem, że trudno Wam w to uwierzyć, ale tacy ludzie także istnieją. Po prostu zupełnie nie bawi ich tego typu rozrywka. Już wolą na przykład włączyć telewizor i oglądać cztery tysiące pięćset osiemdziesiąty szósty odcinek „Mody na sukces” i zastanawiać się, czy Brook znów będzie z Ridgem! Nie lubią gry Book of Ra, wolą obserwować Brook on R. I oczywiście mają do tego prawo. Każdy ma możliwość wyboru i decydowania o tym co lubi a czego nie. Gametwist nie jest dla wszystkich, którzy rozumieją fenomen tej rozrywki!

opublikowano: 18/12/2012 10:03

Podziel się z innymiOdwiedź nasz profil na Google+

Zobacz nasz kanał na Youtube