Gametwist Gry

autor:

Gametwist gry to właśnie to, czego pragniesz od dawna. Może nawet nie świadomie, ale jest to coś, czego poszukujesz by choć trochę się rozerwać po ciężkim dniu. Bywa, że jesteś tak zmęczony, że nie masz ochoty na nic. Z jednej strony, chętnie byś gdzieś wyszedł, spotkał się ze znajomymi. Jednak nie robisz tego. Bo masz dużo obowiązków. Bo na przykład musisz coś zrobić w domu. Lub dlatego, że najzwyczajniej nie chce Ci się wychodzić, szczególnie teraz, gdy robi się coraz zimniej a deszcz nieustannie dzwoni o szyby.

Czasem jesteś tak zmęczony i rozleniwiony, że nawet nie chce Ci się włączyć telewizora, aby odreagować szarą rzeczywistość. Z kolei jak już go uruchomisz, to gapisz się w niego tępo i zastanawiasz się: „dlaczego Ci ludzie są tacy głupi?”. Wiadomości zdecydowanie nie są na Twoje nerwy. Za dużo polityki, za dużo bzdur, za dużo zamieszania. Przełączasz kanał. Z kolei ile razy można się gapić na to samo? Ile razy można oglądać ten sam, nudny film, w którym reklamy i tak trwają dłużej niż cała reszta? Czy naprawdę nie ma nic nowego? Czy każdy program musi wyglądać tak samo? Czy „Moda na sukces” się w końcu skończy? – zadajesz sobie te i masę innych pytań. Pytań, na które pewnie nigdy nie uzyskasz satysfakcjonującej Cię odpowiedzi…

Gametwist gry to właśnie miejsce dla Ciebie. Dla osoby znudzonej tym, czym faszerują nas codziennie media. Osoby pragnącej się trochę rozerwać. Osoby, która pragnie rozrywki na najwyższym poziomie!

Nie jest to zwykły portal na której znajdziemy jedną popularną gierkę, która znudzi się po pięciu minutach. To miejsce, gdzie gier jest całe mnóstwo. Posegregowane na najróżniejsze kategorie. Każdy, ale to każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

Lubisz gry karciane? Poker, Kanasta, Remik ? Z pewnością kojarzysz te nazwy. A może wolisz coś bardziej wyszukanego jak na przykład Ulti, Sznapsy lub Sheepshead? Już same nazwy brzmią intrygującą, więc co dopiero gry…

Gametwist gry oferuje także gry planszowe. Zaczynając od tych najbardziej popularnych jak Chińczyk bądź szachy. Idąc w kierunku Rummyclub czy gierki o tajemniczej nazwie: „Maksiki”. Nawet najgłupsza, najnudniejsza gra, odzyskuje tutaj swój urok, dzięki niesamowitej grafice. Piękna, żywa kolorystyka sprawia, że chcemy tu pozostać na dłużej!

Jednak to, co jest najlepsze to gry kasynowe. Mnóstwo gier wrzutowych w których możemy wygrać Twisty, ale i zdobyć wysokie pozycje w rankingu. Sizzling Hot, Ruletka, Book of Ra, różnego rodzaju „owocówki” a także mnóstwo odmian tych i jeszcze innych rozrywek. A co najważniejsze, wszystko to za darmo!

Dlatego też nie rozumiem, dlaczego tu jeszcze siedzisz? Czemu jeszcze to czytasz? Gametwist gry na Ciebie czeka! Najwyższy czas się zarejestrować.

opublikowano: 29/11/2012 8:47

Podziel się z innymiOdwiedź nasz profil na Google+

Zobacz nasz kanał na Youtube