Gametwist Jak Oszukać

autor:

Gametwist jak oszukać? Pewnie zastanawiasz się nad tym odkąd tylko poznałeś ten wspaniały portal. Pewnie głowisz się nad tym, bo chcesz być najwyżej w rankingu. A może chcesz zyskać najwięcej twistów? Może chcesz się wzbogacić?

Opcji jest wiele. Nie wiem co kieruje akurat Tobą. Nie wiem dlaczego w tej chwili Cię to interesuje. Nie wiem nawet którą konkretnie grę masz na myśli. Zatem odpowiem Ci na to pytanie na przykładzie gry Sizzling hot. Jest to jedna z najpopularniejszych gier typu hot spot. Tak zwana gra wrzutowa. Rzutowa, gdyż jeszcze za czasów automatów stacjonarnych, do wielkiego automatu wrzucało się monetę bądź żeton. Ta czynność uruchamiała wcześniej milczącą maszynę. Następnie wciskało się przycisk i rozpoczynała się niesamowita przygoda. Z resztą, pewnie o tym wiesz. O tej konkretnej grze: Sizzling hot, już z pewnością też słyszałeś, prawda?

Mogą się zdarzyć tacy, którzy nie wiedzą o czym mówię, więc zanim przejdę do naszego głównego wątku pt. „gametwist jak oszukać?” to w skrócie powiem o co chodzi.

Automat do Sizzling hot to taka jakby plansza na której ustawione są owoce. Trzy rzędy i pięć kolumn. Gdy klikniemy start, kolumny zaczynają się obracać, owoce przelatują. Chodzi o to, aby ustawiły się według jednego gatunku, wtedy wygrywamy. Możemy także obstawiać dodatkowe linie, nieregularne schematy, według których owoce powinny się ustawić, byśmy mogli zgarnąć nagrodę. Latające, różnobarwne owoce cieszą oczy. Z kolei dźwięki, autentyczne kasynowe dźwięki, dodatkowo wprowadzają nas w błogi, hazardowy nastrój.

Jest jeszcze taka opcja jak ryzyko! Otóż, gdy owoce ustawią nam się w taki sposób, że zdobędziemy pieniądze, mamy szanse podwoić wygraną. Na ekranie pojawiają się kart do gry w dwóch kolorach: czerwonym i czarnym. Na środku leży kupka z resztą talii. Naszym zadaniem jest obstawienie, jakiego koloru jest kolejna karta. Jeśli nie trafimy, przegrywamy całość. Jeśli nam się powiedzie, wygrana zostaje podwojona a my mamy szansę zgadywać jeszcze raz, aby pomnożyć pieniądze jeszcze bardziej. To czy zdobędziemy tą kwotę, zależy od naszego szczęścia.

Dlaczego o tym mówię? Bo nie tylko losowanie kart jest kwestią przypadku. Całą gra Sizzling hot oparta jest na naszym szczęściu. Lub nieszczęściu. Jest to gra losowa, więc nie mamy wpływu na naszą wygraną.

Gametwist jak oszukać? Nie jestem pewna, czy jest to dobrze zadane pytanie w tym kontekście. Nie mam pojęcia jak oszukać na gametwist. Nie wiem czy w ogóle da się tego dokonać. Jeśli chcesz zwyciężyć, istnieje prosta i jakże znana już reguła: „Żeby wygrać, trzeba grać”. I to jest moja rada dla Ciebie: graj! Ale z drugiej strony, czy o to chodzi, aby wygrać za wszelką cenę? Czy dobra zabawa już się nie liczy?

opublikowano: 18/12/2012 10:03

Podziel się z innymiOdwiedź nasz profil na Google+

Zobacz nasz kanał na Youtube