Gametwist PL

autor:

Gametwist pl to nic innego jak odpowiednik zagranicznych stron o podobnej tematyce. I na dobrą sprawę niczym nie różni się od swych obcojęzycznych braci. Poza językiem rzecz jasna.

Wszystkie te platformy posiadają jedną wspólną i jakże istotną cechę: dostarczają nam rozrywki. I to nie byle jakiej rozrywki, tylko takiej na najwyższym poziomie. Nie są to głupie gierki, które wyglądają jakby pięciolatek projektował je w paincie. Są to profesjonalne gry, stworzone na potrzeby społeczeństwa, które ma coraz bardziej wygórowane wymagania. I z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że owe potrzeby zostały zaspokojone.

Wyśmienita, soczysta grafika, aż kusi, żeby zarejestrować się i grać. Tym bardziej, że jest w co grać. Wybór jest olbrzymi. Rozpocznę może od kategorii, która jak sądzę jest najpopularniejsza, gdyż dużo osób jest teraz nastawiona na zysk. Gry kasynowe. Pod tym hasłem kryje się wszystko i jeszcze więcej. Wszystko, czego tylko możesz zapragnąć w owym dziale. Mój faworyt: Sizzling Hot, występuję tutaj również w postaci Deluxe, ciesząc nasze oczy różnorodną kolorystyką, ale także nasze uszy: rzeczywistymi, wspaniale oddanymi dźwiękami. Całość ta komponuje się tak niesamowicie, że zapominamy, że siedzimy przed komputerem. Wydaje nam się, że jesteśmy w zupełnie innym miejscu, że siedzimy w najprawdziwszym na świecie kasynie!

Ale wiadomo, nie każdy lubi hazard. Dla tych, co nie przepadają za ryzykiem, gametwist pl przygotował inne propozycje. Gry karciane, to chyba najpopularniejsze gry. Nie ma chyba osób, który nigdy w życiu nie korzystały z tego rodzaju rozrywki. Tutaj wybór także jest spory. Remika i Kanastę na pewno znacie. To samo dotyczy Brydża czy Pokera. Nawet jeśli sami nie graliście, to z pewnością znacie kogoś, kto to robił. Ale trafiają się tu także gry mniej popularne. Takie, o których nawet nie miałam pojęcia. Przed chwilą grałam w coś o uroczej nazwie „Kotek & Myszka”. W życiu nie słyszałam o tej grze. Jest tu znacznie więcej gier z intrygującymi nazwami, jak na przykład: Belote, Mau Mau lub moja ulubiona: Sheepshead.

Gametwist pl w swoim repertuarze posiada także gry sportowe. Więc żeby zagrać w bilard lub Darty, nie musimy wychodzić do klubu, wystarczy kliknąć.

To samo dotyczy gier takich jak Sudoku lub Bingo. Proste, przyjemne w dodatku za darmo i w zaciszu własnego domu. Jedyne co Ci potrzebne to komputer i dostęp do Internetu. A jeśli to teraz czytasz, to przypuszczam, że sprzęt masz. Zatem nie pozostaje Ci nic innego, jak zarejestrować się.

Na początku pisałam o tym, że gametwist pl jest jak każda tego typu strona. Niczym nie odbiega od tych zagranicznych. Teraz mogę się już przyznać, że trochę skłamałam. Bo odbiega i to sporo. Ma jedną podstawową różnicę. Jeden wielki atut. Otóż jest ona po Polsku. Dzięki czemu nie mamy problemu ze zrozumieniem zasad gier. Nie musimy także przełamywać bariery językowej, która jest dla niektórych okropną przeszkodą w komunikacji z innymi. Wszystko jest tak, jak najbardziej lubisz. Po naszemu. Po Polsku. Bo w końcu to gametwist pl!

opublikowano: 29/11/2012 8:44

Podziel się z innymiOdwiedź nasz profil na Google+

Zobacz nasz kanał na Youtube